powrót do menu

Partnerzy

FAGOR

FAGOR Gastro Polska jest polskim oddziałem hiszpańskiej firmy FAGOR Industrial należącej do jednej z największych grup kapitałowych w Europie - Mondragon Corporation Cooperativa. Ten potężny koncern zrzesza ponad sto przedsiębiorstw zatrudniających w sumie około 60 tysięcy pracowników.
Dodano: 2012-05-18
Strona www: http://www.fagor-gastro.pl/

HENDI

Firma Hendi Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Firma działa w Polsce od 2005 r.
Dodano: 2012-05-18
Strona www: http://hendi.pl

Ma-Ga

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych ?Ma-Ga? Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń gastronomicznych. Dobrze rozpoznawalny znak towarowy Ma-Ga jest synonimem dobrej jakości produkowanych przez firmę krajalnic i szatkownic.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.maga.com.pl/

PLASTMET

Producent mebli ze stali nierdzewnej i stali zwykłej, malowanej proszkowo. W bogatej ofercie produktów firmy znajdują się między innymi meble (stoły, stoły do zmywalni, meble do przechowywania, meble dodatkowe i specjalne) i urządzenia gastronomiczne (chłodnicze, grzewcze, elektryczne, indukcyjne).
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.plastmet.pl/

PRIMULATOR

PRIMULATOR Spółka z.o.o. zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży i serwisie profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Firma powstała w 1991 roku, aktualnie na terenie Polski jej biura mieszczą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Zabrzu i Gdyni.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.primulator.pl/

RATIONAL

Firma Rational istnieje od roku 1973. Rational specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pieców konwekcyjno-parowych. W swoich urządzeniach stosuje inteligentne systemy zarządzania energią, ukierunkowane na redukcję w codziennym zużyciu skokowych wzrostów poboru prądu.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.rational-online.com/pl/home/

WINTERHALTER

Winterhalter Gastronom Polska - producent zmywarek przemysłowych, przoduje na rynku hotelarskim, gastronomicznym, piekarniczym, ciastkarskim i przetwórstwa mięsnego.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.winterhalter.com.pl/

DORA - METAL

DORA METAL Sp. z o.o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce firma, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA. Spółka powstała 01.01.1992 roku.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.dora-metal.pl/

KROMET

Producent wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego. Jego wyposażenie daje gwarancję sprawnej pracy w lokalach wszelkiego typu. Kroment wykonuje urządzenia gastronomiczne zasilane zarówno prądem, jak i na gaz.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.kromet.com.pl/

KROSNO-METAL

Firma Krosno-Metal Sp. z.o.o. Producent profesjonalnych rozwiązań gastronomicznych, urządzeń zbiorowego żywienia oraz urządzeń do dystrybucji posiłków.
Dodano: 2012-05-14
Strona www: http://www.krosno-metal.pl/